Můžeme se podívat na onemocnění, jako na formu disharmonie.    

Není orgánových systémů v těle, které by nebyly ovlivněny zvukem, 

hudbou nebo vibracemi.

Platon


Léčení a harmonizace zvukem byly známy již v dávných civilizacích. Jedním z těchto míst byl i Egypt, kdy se v pyramidách používaly zvukové vibrace k zvýšení vlastní energie, dosažení vyšších sfér vědomí a duchovního poznání. Tato znalost sahá až do dávné Atlantidy.

viz.dokument od 20 min:

https://www.youtube.com/watch?v=6db_oVteY1k


Tato zapomenutá metoda se znovu vynořuje na počátku věku Vodnáře, aby byla nápomocna k zrychlenému duchovnímu vývoji lidstva a jeho kvantovému posunu na vyšší úroveň vědomí.

______________________________________________________________Každý orgánový systém v těle, je ovlivňován zvukem,hudbou nebo vibracemi.

Na fyzické úrovni působí na krystalické struktury křemíku. Vibrační energie křišťálových mís rezonuje ve společné afinitě (vzájemném vztahu) s naším tělem a proniká hluboko do měkkých tkání, kde nás léčí na buněčné úrovni. 

Vrací tak náš organizmus zpět do rovnováhy a harmonie potřebné k správnému fungování těla a jeho samo regeneračnímu mechanizmu.

Frekvence, vibrace a zvuky působí léčivě na naše tělo, protože ovlivňují geometrické vzory a organizaci buněk a živých systémů viz odkaz.Zvuk vede posluchače do alfa, thera a delta vln, kdy je mysl a tělo velmi vnímavé k léčení a hlubinné relaxaci. V těchto úrovních jsme díky vnitřnímu klidu, přístupní transformačním procesům, které umožňují provádění změn v našem vědomí a fyzickém těle.

Vibrace mís také působí pozitivně na naše jemnohmotná těla, kde na úrovni (mentální, emocionální, duševní a duchovní) pomáhají odblokovat, vyčistit a pozitivně napravit naše vědomé a podvědomé bloky, které jsou v nás uloženy a ovlivňují naše chování a životní situace.

Účinky křišťálových mís umí překódovat informace DNA na nejhlubších úrovních duševního těla.Tóny generované křišťálovými mísami jsou jedny z nejčistších a nejúčinnějších zvuků co existují. Vytváří vibrace a zvuky, které námi prostupují, zvedají naši frekvenci a propojují nás s vyššími sférami univerzálního vědomí.

Po zvukové terapii Křišťálovými mísami se lidé cítí zbavení napětí, volněji a lehčí. Mají pocit pohody a harmonie. Léčení zvukem je výborný způsob jak se očistit, obnovit, relaxovat a zvýšit pozitivní a vitální energii.